Systemy lokalizacji pojazdów

Dodatkowo system lokalizacji pojazdów oprócz dostarczania informacji posiada również opcje alarmowania klientów w nagłych sytuacjach — pomaga to na szybką reakcje ze strony właściciela floty pojazdów, w przypadku, gdy któryś z samochodów jest nieprawidłowo eksploatowany., co w rezultacie przyczynia się do uniknięcia wielu kosztownych napraw w serwisie.

Zarządzaj zdalnie swoimi pracownikami — wystarczy, że zainstalujesz naszą aplikację Podczas procesu tworzenia systemów monitorowania gps, zachowujemy wszelkie normy związane z przestrzeganiem ochrony danych osobowych, dlatego nie musisz się obawiać, że dane twoich pracowników będą niezgodne z obowiązującą w naszym kraju ustawą — wszystko tworzymy zgodnie z prawem.

Zapewniamy wszelkie niezbędne szkolenia zarówno dla klienta jak i wszystkich pracowników twojego przedsiębiorstwa — przedstawiamy na nich wszystkie funkcje oraz ciekawostki dotyczące naszego systemu lokalizacji pojazdów oraz pomagamy w obsłudze tak długo jak będziesz tego potrzebował. Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, zainteresowane naszym systemem monitorowania pojazdów. Jesteśmy tutaj dla Ciebie — zadzwoń i przekonaj się do naszej oferty!